MODA XXL NA SALONACH

MODA XXL NA SALONACH
Nie każda kobieta może się pochwalić tym, że wbija się rozmiar 36. Każda jednak potrafi wyglądać pięknie i zjawiskowo. Wystarczy tylko trochę się o to postarać. Nie powinnyśmy posiadać większych problemów, jeżeli szukamy odzieży w rozmiarze XXL na co dzień. Sportowy czy codzienny styl jest łatwo dostępny w sklepach, marketach, na targowiskach czy w Internecie. Jak jednak wygląda sytuacja, kiedy wybieramy się na jakąś ważna uroczystość ślub, wesele, komunie czy też karnawałową zabawę? W tym wypadku oferta ubraniowa również znacznie się poprawiła.

Jak ubrać się na elegancką imprezę?

Kiedy jednak wybieramy strój na takie eleganckie wieczorowe wyjście należy pamiętać o kilku zasadach:

Nawet jeśli na co dzień nie jesteśmy zwolenniczkami bielizny korygującej to na ważne wyjście warto wbić się w wyszczuplający gorset, body lub halkę. Ważne, aby była to bielizna dobre jakości bezszwowa, ściągająca, uszyta z oddychających materiałów, dopasowana od naszej sylwetki. Pod żadnym pozorem nie może też wystawać spod ubrania. W zależnościom swoich upodobań możemy postawić zarówno na sukienkę lub spodnie z lejącej tkaniny i dobraną do nich tunikę. Należy wybierać z lejących się materiałów i naturalnych tkanin, o delikatnych fakturach.

Unikać powinniśmy krzykliwych wzorów i bardzo wzorzystych tkanin.

Należy raczej wybierać bardziej delikatne drobne zwory, jeżeli zaś posiadamy duże zamiłowanie do żywych, intensywnych barw to zamiast transparentnej bluzki czy spódnicy, która niezawodnie przyciągnie wzrok do naszych nadprogramowych kilogramów lepiej postawić na jakiś kolorowy dodatek, apaszkę, pasek, biżuterię czy torebkę.
Na tego typu wyjście warto postawić na buty na wysokim obcasie. Pozwolą one wysmuklić nie tylko nogi, ale też cała sylwetka będzie się wydawała zgrabniejsza i bardziej proporcjonalna. Nie możemy też zapomnieć o atrakcyjnych dodatkach: torebce, biżuterii, zmysłowym szalu, którym możemy okryć zbyt masywne ramiona. Całości stroju powinien też dopełniać odpowiednio dobrany makijaż i fryzura (najlepiej postawić na upięte, odsłaniające szyję upięcia lub fantazyjne warkocze i koki).Komentarze