Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych
Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na wypróbowanych technologiach,metodach,procedurach i doskonałego gatunku materiałach. Wskutek tego, jak również korzystając z profesjonalnych maszyn, zaawansowanego laboratorium a także zespołu specjalistów wytwarzamy artykuły najwyższej gatunku w dużej gamie barw.

Multichem z centralą w Luboniu należy do pierwszoplanowych przedsiębiorstw w kraju w obszarze produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe recepty a także specjalistyczne wyroby w zakresie samochodowych napraw oraz obszernie zdefiniowanej technologii powlekania. działamy w ponad 50 krajach poprzez nasze przedstawicielstwa a także hurtowników. Wyprodukowane w naszej fabryce lakiery są proste w zastosowaniu i gwarantują optymalne odzwierciedlenie barw i niezmienne, efektowne zabarwienie. Poza lakierami barwnymi w naszym asortymencie mieści się również lakier samochodowy. Posiada on właściwości zapewniające świetny efekt polerowania, a także doskonały blask. Dodatkowo jego wielka przezroczystość umożliwia na prawie idealne odwzorowanie pokrytych nim materiałów.

Materiały do lakiernictwa

Produkowane przez Multichem materiały lakiernicze powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych i są tworzone z najwyższej gatunku materiałów, z myślą o odbiorcach kładących dużą wagę na jakość, niezmienność,prostotę aplikacji oraz przetwarzania. Zestawy, naszych powłok oraz baz pozwala uzyskać lakiery zarówno, jednocześnie ochronne jak i dekoracyjne. Kolory RAL pozwalają na dowolne malowanie Twojego samochodu. Dostarczane przez nas materiały do lakiernictwa występują w szerokiej asortymencie i umożliwiają wszechstronne recepty dla szeroko zdefiniowanego wytwórstwa, w tym głównie pojazdów. Zakładanym przez nas zamiarem jest uważne badanie potrzeb gospodarki i rozwijanie go, pozwalając odbiorcom z całego świata wybór coraz szerszej listy wyrobów. Pośród oferowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znaleźć można na przykład: lakiery nawierzchniowe, podkłady, utwardzacze, zmywacze do silikonu, żywice do cieniowania, dodatki uelastyczniające.

Mieszanie lakierów

Całościowym receptą w zakresie mieszania lakierów są wprowadzony przez Multichem system doboru kolorów, które zapewniają błyskawiczne i bezproblemowe dopasowanie koloru. Tak jak przypadku technologii bazującej na rozcieńczalnikach jak i wodorozcieńczalnej, system zawiera: zbiór barwników, program recepturowy, urządzenie do pomiaru masy, jak również katalog kolorów. Przy ich użyciu mieszanie lakierów pozwala na błyskawiczne i proste dokładne odwzorowanie wymaganej barwy. Integralny fragment każdego z systemów doboru koloru PROFIX pełni program recepturowy MIXING COLOURS. Selekcję barwy rozpoczynamy od znalezienia w żądanego kodu koloru. Po wpisaniu kodu w wyszukiwarkę programu, odnajdujemy specyfikację dla wymagany kolor, zgodnie z którym przeprowadzimy mieszanie lakierów. Prostota opracowanych u nas systemów doboru koloru zapewnia że każda mieszalnia lakierów samochodowych potrafi użytkować go z sukcesem.Komentarze