Beczki plastikowe

Beczki plastikowe
Wytwarzamy pojemniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od 1978. Wdrożony przez bas program dostaw obejmuje kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, a także ponad sto litrowe beczki z pokrywami oraz nakrętkami zaciskowymi. Kanistry a także beczki umożliwiają magazynowanie jeden na drugim, czyli posiadają możliwość układania jeden nad drugim.

Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Oferujemy rozległy asortyment towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników i nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu należą także beczki szczelne o pojemności użytkowej ponad 200 litrów a także pojemniki ibc. Kanistry UN a także beczki z korkami PE, produkowane są z przyjaznych dla natury materiałów o wysokiej masie cząsteczkowej. Dla eksploatacji wszystkich torów produkcyjnych posiadamy do dyspozycji najlepsze nadmuchowe tory wytwarzające.

Beczki plastikowe

Przedstawiamy Państwu beczki plastikowe, które były testowane więc są przyjazne dla środowiska. Beczki z deklem produkowane przez firmę AST Polska są idealne do składowania oraz do umieszczania na paletach. Posiadają też możliwość pełnego opróżnienia oraz są dostępne w wariantach beczki 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Produkowane przez nas beczki na wodę, są też bardzo dobre do przetrzymywania napojów i artykułów żywnościowych, ponieważ są odporne na oddziaływanie woni. Każda jedna beczka lub kanister są dostępne w wielu kolorach i istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale akcesoriów, istnieje możliwość znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Wszystkie beczki są nieszkodliwe dla środowiska a także przeszły próby jakości oraz odporności na uszkodzenia.

Kanistry spożywcze

Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii oraz takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku wytwarzane w naszej firmie kanistry są neutralne na zapach a także nie zmieniają klasę żywności, które w nich jest przechowywane. Nasze kanistry udostępniane są między innymi z: plombującą nakrętką gwintową, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom można uzyskać kanister z kranikiem. Istnieje opcja dodania zmiennej| ciężkości wkładu. Produkowany przez nas kanister ma komfortowy zaczep oraz szczelną nakrętkę. Kanistry UN posiadają opcje całkowitego opróżnienia oraz są idealne do magazynowania lub paletyzacji. Kanistry z HDPE są idealne do napojów spożywczych, bowiem są nieszkodliwe po względem chemicznym.Komentarze