BLUZKI W DUŻYCH ROZMIARACH

BLUZKI W DUŻYCH ROZMIARACH
Piękno kobiecego ciała nie zna żadnych ograniczeń. Bez względu na to czy jesteśmy szczupłe czy puszyste, możemy wyglądać wdzięcznie. Kluczem do sukcesu jest właściwy ubiór, pasujący do naszej sylwetki. Podstawowy element garderoby, jakim jest bluzka, należy wybierać starannie i rozważnie.

W zależności od tego, którą partię naszego ciała chcemy zakamuflować, należy szukać innego rodzaju bluzek. Wśród odzieży damskiej nie brakuje kolekcji przeznaczonych dla puszystych pań. Bluzki w dużych rozmiarach mogą być równie atrakcyjna co te w mniejszym, pod warunkiem że spełnią kilka wymagań puszystej pani. Jednym z nich jest odpowiednia kolorystyka. Jak wiadomo najlepiej sprawdzają się ciemne barwy, lecz nie oznacza to ograniczenia jedynie do czerni. Aby ukryć zbędne kilogramy można wybierać bluzki w kolorze bordo, khaki, granatowym czy stalowym.

Nie zawsze to, co najbardziej nam się podoba, jest odpowiednie dla naszej figury. Kobiety pragnące ukryć zbyt masywne biodra i uda nie powinny bać się dobrze dopasowanej odzieży. Zbyt duże i workowate ubrania nie sprzyjają optycznemu wyszczupleniu. Na wizerunek pani o niedoskonałych biodrach korzystnie wpływa założenie bluzki kopertowej.

Jeśli chcemy ukryć wystający brzuszek, dobrze jest wybrać bluzkę odcinaną pod biustem. Warto również rozważyć połączenie bieli powyżej odcięcia, z czernią lub granatem poniżej. Wtedy, gdy nie czujemy się dobrze w odcinanych bluzkach można wybierać lekkie i zwiewne koszulki, nie opinające ciała.

Aby uniknąć efektu pogrubienia, nie należy zapominać o tym, jaki krój ubrań uwidacznia nasze zalety.

Obfity biust nie musi agresywnie przykuwać uwagi. Jeśli chcemy uwydatnić inne zalety, należy unikać głębokich dekoltów w łódkę oraz krzykliwych aplikacji w okolicy biustu. Dobrze sprawdzą się bluzki skrojone w serek lub kopertowe. Dodatki, takie jak duży naszyjnik czy kolczyki, również pomogą w optycznym pomniejszeniu biustu.Komentarze