Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

Szukasz tłumacza skandynawisty? I to kogoś, kto potrafi robić to naprawdę dobrze? Dobrze trafiłeś! Wykonuję translacje ustne i pisemne od dawna oraz znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz, co jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od 30 lat pracuję w swojej branży. Ukończyłam filologię szwedzką na UJ. Zawodowo przekładam dokumenty sądowe oraz finansowe, umowy i sprawozdania. Praktycznie do tej pory przetłumaczyłam jedenaście książek znanych autorów, jak np.: Inga-Britta Sundqvist, Herman Lindqvist czy Camilla Ceder.
Moje kompetencje oraz wieloletnie zlecenia sprawiły, iż stałam się tłumaczką Ewy Kopacz oraz prezydenta A. Dudy podczas oficjalnej wizyty w Szwecji. Wykonywana praca jest dla mnie wspaniałym wyzwaniem.
Moją wizytówką jest wysoka jakość usług oraz punktualność. Udzielam wsparcia firmom i małym organizacjom, jak również osobom prywatnym. Samodzielnie prowadzę swoje biuro i realizuję konkretne zlecenia. Podejmuję się wyłącznie tych zleceń, które na 100% wykonam perfekcyjnie. Specjalizuję się w takich dziedzinach, jak: prawo, biznes i produkcja. Oferuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, a także translacje skandynawskich dowodów rejestracyjnych.
Gwarantuję zleceniodawcom uczciwość. Zanim rozpocznę wykonywać zadanie, ustalam określony termin wykonania zamówienia, a później go dotrzymuję. Możesz mieć pewność, że u mnie konkretną treść otrzymasz na czas. Co więcej, oferuję korzystną cenę w stosunku do jakości.
Tłumacz języka szwedzkiego
Zważywszy na fakt, iż nieustannie się rozwijam i mam kontakt ze Szwedami, bez problemu dostosowuję swój szwedzki do konkretnego zamówienia klienta.
W zależności od rodzaju tłumaczeń wyceniam całość na podstawie ilości znaków bądź też bloków rozliczeniowych, a każdy obejmuje cztery godziny. Jeśli zamierzasz otrzymać dostosowaną ofertę, wyślij wiadomość. Zachęcam do współpracy.